Strona główna forum ORGANIZACJE POLITYCZNE Front Republikański Sala Kongresowa Wniosek o zwołanie Kongresu Stanowego Partii

Wniosek o zwołanie Kongresu Stanowego Partii

Miejsce kongresów i spotkańpartyjnych.
Post poniedziałek, 25 stycznia 2016, 17:02

Wnoszę o zwołanie kongresu stanowego partii w celu przyjęcia omówionych wcześniej propozycji programu wyborczego, a także celem wydania oświadczenia obywatelskiego w związku z nielegalnymi próbami zmian w ustroju państwa, m.in. próbą obalenia Aktu Unii.
Tu są Stany Zjednoczone i z taką ideologią stworzyliśmy nasze państwo! Nie możemy pozwolić na przekształcanie kraju tylko dlatego, że ktoś jak widać, kto nie czuje się Anorykaninem został prezydentem i usiłuje wykorzystać swoją pozycję do tego typu zmian.
Obrazek

@echophp1@
@echophp2@
Post poniedziałek, 25 stycznia 2016, 19:19
Szanowna Panno Corlins to tylko projekt, nikt nie próbuje niczego zmieniać, lecz jak widać ludność Anoryki jest zdecydowanie przeciwny jakim kolwiek zmianą. Dlaczego taki projekt powstał? Nieudolne podróbki nazw państw realnych nie zapewnią nam większej ilości obywateli ponieważ na pewno nikogo nie zainteresuje życiem w podrobionym państwie realnym, a tym bardziej walka i opór ludności pokazuje że chcą żyć w małej i to bardzo małej grupie. Niech Pani popatrzy na Bialenie i porówna Ją z nami, nie liczy się nazwa realna, przypomnę że byłem Arne von Heimem czyli Królem Batawii, nazwa wzięła się ze starej nazwy Holandii zwanej "Batavia" i ta nazwa zyskała obywateli tylko dlatego że prowadziłem monarchię absolutną, a skoro wolicie takiego typu państwo chętnie ustąpię ze stanowiska i dam się zająć tym państwem innej osobie która jak mniemam poprowadzi je do ruiny. Kocham microświat dlatego chcę w nim żyć godnie, a nie jako podróbka jakiegoś realnego państwa.
/-/ Magnus Halsten von Thuringen, Prezydent Stanów Zjednoczonych Anoryki, Naczelny Dowódca Sił Zbrojnych Stanów Zjednoczonych, Książę Thuringen

@echophp1@
@echophp2@
Post poniedziałek, 25 stycznia 2016, 19:27
George Bash Avatar użytkownika
Administrator

Lokalizacja: Rashington Federal District, United States of Anorica
Austro - Węgry mają dosłownie skalkowaną naz a u nas nie do końca, gdyż użyliśmy nazwy zamiast Ameryka - Anoryka. To więc też nie przesądza że nie będziemy mieć ludzi.
Ja natomiast odpowiadając na wniosek pani Corlins zapowiadam, że w krótce zapowiem kongres programowy jednak nie możemy dyskutować ws. niewinnego projektu, który przecież nie musi zdobyć poparcia.
/-/ George Bash
Prezydent Stanów Zjednoczonych Anoryki

Post poniedziałek, 25 stycznia 2016, 19:29
I tak nie zdobędzie poparcia ludzie wolą przecież Anorykę.
/-/ Magnus Halsten von Thuringen, Prezydent Stanów Zjednoczonych Anoryki, Naczelny Dowódca Sił Zbrojnych Stanów Zjednoczonych, Książę Thuringen

Post wtorek, 26 stycznia 2016, 15:30

Na piątek więc proponuję kongres programowy.
Obrazek

Post środa, 27 stycznia 2016, 13:00
George Bash Avatar użytkownika
Administrator

Lokalizacja: Rashington Federal District, United States of Anorica
W takim razie piątek o 20.00 na Placu Republiki w stolicy ;)
/-/ George Bash
Prezydent Stanów Zjednoczonych Anoryki

Post środa, 27 stycznia 2016, 14:08
Ahhh te kongresy. W Batawii jak dałem trochę demokracji to od razu zaczęły się wojny demokratów. Kocham to. :)

Post środa, 27 stycznia 2016, 15:31

Idą wybory, musimy jakoś zdobyć wyborców :P
Obrazek

Powrót do Sala Kongresowa

To forum hostowane jest na Darmowe fora PHPBB3
MultiForums powered by echoPHP phpBB MultiForums