Strona główna forum STANY FEDERALNE Doregon Raszyngton Manhatten Plac Republiki Konwencja wyborcza Frontu Republikańskiego

Konwencja wyborcza Frontu Republikańskiego

Miejsce zrzeszeń obywatelskich.
Obrazek
Post sobota, 30 stycznia 2016, 19:10

Posty: 51
Szanowni Anorykanie!


Anoryka jest domem nas wszystkich. Z taką ideą doprowadziliśmy do zjednoczenia się Doregonu, Kaliferni, Florady i Raszyngtonu i zdecydowaliśmy się na utworzenie Stanów Zjednoczonych.

Musimy zrobić wszystko, by Zjednoczona Anoryka rozwinęła swoje skrzydła. I mamy program, który dedykujemy i chcemy zrealizować dla Was. Bo chodzi o Was! Chodzi o Anorykę! I z tym hasłem dziś tutaj na Placu Republiki chcemy rozpocząć epokę rozwoju.

Wierzymy, że Front Republikański- drużyna gwiazd i pasów, bo pod tymi znakami na naszej fladze widnieje Anoryka zwyciężymy zbliżające się wybory parlamentarne i prezydenckie, które odbędą się pewnie niedługo, pnieważ jak wiemy pan prezydent postanowił ustąpić.

Ustąpił. Ale dlaczego? Dlatego, że Anoryka jest mu obca. On nie kocha swoich rodaków takich jakimi są. Dlatego wybierzmy ludzi, którzy kochają Anorykę i chcą jej rozkwitu!

O tym rozkwicie powie nasz przewodniczący, kandydat naszej partii do Kongresu i na urząd prezydenta Stanów, George Bash:

Powstępnym przemówieniu głos zabiera przewodniczący George Bash.
Obrazek

@echophp1@
@echophp2@
Post niedziela, 31 stycznia 2016, 00:56
George Bash Avatar użytkownika
Administrator

Posty: 100
Lokalizacja: Rashington Federal District, United States of Anorica
Drodzy Rodacy!

Front Republikański, jak wspomniała moja przedmówczyni to drużyna, która jest zwarta i gotowa do realizowania programu dla Anoryki.

Po pierwsze chcemy w ciągu 7 dni po wyborach uchwalić konstytucję dla Stanów Zjednoczonych.
Będzie to na równi z obowiązującym Aktem Unii dokument wyznaczający kierunki działania i funkcjonowania państwa jako demokratycznej federacji.
Chcemy pluralizmu, bo jest to jedna z ważnych istot demokracji.
Chcemy zagwarantowania w konstytucji praw i wolności obywatelskich.
Wprowadzimy autonomię dla stanów, które będą w poszczególnych wymiarach same wyznaczały kierunki swoich działań.
Chcemy, by Kongres jako przedstawiciel suwerena jakim jest naród posiadał szczególną rolę w decydowaniu o sprawach Anoryki.
Wprowadzimy w życie Trybunał Konstytucyjny i Trybunał Stanu oraz zagwarantujemy niezawisłość władzy sądowniczej.
Chcemy, by obywatele mieli prawo do inicjatyw obywatelskich.

Kolejnym krokiem będzie wprowadzenie w życie publicznych mediów, które dostarczą rzetelnej informacji, rozrywki i będą promowały kulturę.

Ważnym dla nas jest też punktem dyplomacja. Wystąpimy do Rady Państw Nordaty o uznanie położenia terytorialnego Anoryki, jednak bez wniosku o członkostwo w Radzie. O potrzebie takiego członkostwa chcemy rozmawiać z obywateami poprzez konsultacje społeczne.

Wierzę, że uda nam się!
Dziękuję
/-/ George Bash
Prezydent Stanów Zjednoczonych Anoryki

@echophp1@
@echophp2@

Powrót do Plac Republiki

cron
To forum hostowane jest na Darmowe fora PHPBB3
MultiForums powered by echoPHP phpBB MultiForums